MKL: Vilniau krepšinio akademija – Vilniaus krepšinio mokykla 33:63

Lapkričio 12 dieną Vilniaus Sausio 13-osios vidurinėje mokykloje vyko 5 – tojo turo rungtynės  tarp Vilniaus KA ir Vilniaus KM III komandų.

Pirmąjį ginčo kamuolį atkovojo Vilniaus KA krepšininkai, tačiau pirmuosius taškus pelnė varžovai. Niekaip puolimo mašinos neužkūrę Mindaugo Tiškaus auklėtiniai rungtynių pradžią pralaimėjo 0:6, o pirmuosius taškus pelnė tik pirmojo kėlinio viduryje. Po pirmojo kėlinio Vilniaus KA nuo varžovų atsiliko 5 taškais – 7:12.

Pirmoje antro kėlinio pusėje varžovai vėl šiek tiek nutolo – 9:16, o po dar kelių nesėkmingų epizodų treneris M. Tiškus buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės, tačiau po jos varžovai pirmą kartą pasiekė dviženklę persvarą 21:11. Kėlinio pabaigoje ir toliau klydę VKA krepšininkai prieš ilgąją pertrauką atsiliko 12:28.

Po ilgosios pergalės krepšys atsirišo abejoms komandoms, tačiau sėkmingiau ir vėl sekėsi R. Žilio treniruojamiems varžovams, kurie trečiojo kėlinio viduryje pirmavo jau dvidešimčia taškų 41:21. Surinkęs penkias asmenines pražangas jau trečiajame kėlinyje varžybas baigė varžovų krepšininkas D. Banevičius, tačiau žaidimui tai didelės įtakos neturėjo – po 3 kėlinių rezultatas – 26:48.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas ir jo metu Vilniaus KA auklėtiniams nepavyko sumažinti atsilikimo. Rungtynės baigėsi pralaimėjimu 33:63.