NAUJOS GALIMYBĖS KARANTINO METU – TRENIRUOTĖS SU NBA ATSTOVAIS NAMUOSE

NAUJOS GALIMYBĖS KARANTINO METU – TRENIRUOTĖS SU NBA ATSTOVAIS NAMUOSE

Lietuvos krepšinio federacija, NBA bei TV3 žiniasklaidos grupė karantino metu kviečia likti namuose, bet negulėti ramiai ant sofos, o palaikyti formą bei išlikti aktyviems.

Kartu su pasauliniu NBA projektu „Jr. NBA at home“, kurį pristato OWQLO sportavimo programėlė jaunieji krepšininkai gali sportuoti ir tobulėti kiekvieną dieną neišeidami iš namų, o jiems treniruotes ves NBA krepšininkai ir treneriai, WNBA žaidėjos ir Jr. NBA projekto treneriai. Projekte dalyvauja Šarlotės Hornets gynėjas Devonte Grahamas, Indianos Pacers vidurio puolėjas Mylesas Turneris, Dalaso Mavericks vyriausiasis treneris Rikas Karlailas ir kiti.

„Šiuo sudėtingu metu, kai vaikai ir jų šeimos nariai privalo likti namuose, labai svarbu, kad jie vis dar rastų būdų, kaip išlaikyti save aktyviais. Ši programa leis išlaikyti gerą kondiciją, palaikyti gerą nuotaiką ir tvirtinti tarpusavio ryšį. Tai puikus būdas vaikams ir tėvams palaikyti ryšį su savo mėgstamu NBA žaidėju“, – teigė NBA krepšinio operacijų Europoje viceprezidentas Neal Meyer.

Parsisiųsti OWQLO programėlę galite čia:

„Norint išlikti geros nuotaikos kiekvieną dieną, pasportuoti tiesiog yra privaloma. Kadangi šiuo laikotarpiu mūsų visų aktyvus laiko praleidimas dažniausiai apsiriboja judėjimu tarp keturių sienų tarp kurių gyvename, todėl ši treniruočių programa yra tikrai puikus būdas neprarasti aktyvumo, o kartu ir pozityvumo. Treniruotės nėra sudėtingos tačiau efektyvios ir turi esminius elementus: apšilimą, dienos pratimus, sunkumo lygius bei atsistatymo pratimus. Jos taip pat nėra ilgos, kas leis mergaitėms ir berniukams neprarasti susidomėjimo jomis. Smagu dar yra ir tai, kad visi prisijungę prie šios treniruočių programos turės galimybę stebėti socialiniuose tinkluose, kaip sportuoja ir jų pamėgti WNBA ir NBA žaidėjai.“, – teigė LIDL – MKL direktorius Irmantas Birbalas.

Jr. NBA at Home treniruočių anonsas:

Kiekvieną dieną 15 valandą per tv3.lt ir TV3 Play vyks nuotolinės treniruotės, kurių metu mergaitės ir berniukai, kurie turi ribotą erdvę sportavimui namuose, tačiau nori ir toliau išlikti aktyvūs, pagerinti žaidimą, galės sportuoti su ryškiausiais NBA šeimos atstovais.

„Karantino metu ir TV žiūrovams, ir interneto vartotojams pasiūlėme daug naujų pramogų ir užsiėmimų, kurie praskaidrintų buvimą namuose. NBA projektas papildys mūsų „TV3 Play sporto klubo“ treniruočių tvarkaraštį – ten užsiėmus jau veda Jolanta Leonavičiūtė, Marius  Blaževičius, Milana Jašinskytė. O šios NBA treniruotės tiks ir tiems, kas svajoja apie NBA,  ir tiems kas žaidžia savo malonumai. Kviečiame visus būti aktyviems ir išlikti pozityviems“, – sakė TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Ši treniruočių programa truks 30 dienų, kurių video bus galime rasti mobiliojoje aplikacijoje OWQLO.

www.krepsinionamai.lt

You may also like...