Mindaugas Kuzminskas kviečia į Lietuvoje analogų neturinčią “Aukštaūgių krepšinio stovyklą”

Mindaugas Kuzminskas, Eriko Ovčarenko nuotr. Malagos „Unicaja“ ir Lietuvos  nacionalinės vyrų rinktinės krepšininkas Mindaugas Kuzminskas neabejotinai vienas talentingiausių jaunosios kartos Lietuvos krepšininkų sutiko globoti pirmą kartą Lietuvoje Vilniaus krepšinio akademijos organizuojamą „Aukštaūgių individualaus meistriškumo ugdymo krepšinio treniruočių stovyklą“.

Liepos 13 – 19 ir 20 – 26 dienomis Vilniaus „Radvilų“ gimnazijos sporto salėje susirinks jaunieji „Centrai“ (gimę 2001 m. ir vyresni) iš visos Lietuvos, kuriuos vienys bendras tikslas – patobulinti individualaus meistriškumo įgūdžius.

Jauniesiems krepšininkams visą savo sukauptą patirtį perduos visiems gerai žinomi krepšininkai ir puikiai vaikų krepšinį išmanantys treneriai. Stovyklos trenerių štabą sudarys:

Saulius Kuzminskas (Centro puolėjas, ūgis 2,10 m) buvęs Vilniaus „Sakalų“, Šiaulių „Šiauliai“, Vilniaus „Lietuvos Rytas“, Liublijanos „Union Olimpija“, Sopoto “Trefl”, ir kitų krepšinio klubų žaidėjas.

Povilas Čukinas (Centro puolėjas, ūgis 2,10 m) buvęs Vilniaus „Lietuvos Rytas“, Liudvigsburgo „EnBw“,  Cantu „ Cantu“, Rygos “Barons”, Kijevo “Budivelnik”, Kauno “Žalgiris”, Tubingeno “Walter-Tigers”, Prienų “Prienai” ir kitų krepšinio klubų žaidėjas.

Paulius Budėnas vaikų krepšinio treneris.

„Labai svarbu yra tai, kad Saulius ir Povilas per tiek metų profesionaliame krepšinyje yra matę labai daug. Žaidę daugelyje šalių, turėję aibę trenerių ir viską patyrę „savo kailiu“, todėl jų žinios yra gyvenimiškos, kurias pritaiko krepšinio aikštelėje. Paulius Budėnas – žaidęs krepšinį JAV, jau ne vienus metus treniruoja vaikus, todėl žino, kokius fizinius krūvius galima skirti vaikams, išmano jų psichologiją, tad, mano manymu, jie trys yra tikrai geras ir profesionalus trio“, – pažymi M. Kuzminskas.

Anot M. Kuzminsko, sužinojęs, kad brolis (Saulius Kuzminskas) su kolegomis nusprendė organizuoti jauniesiems krepšininkams krepšinio stovyklą, iškart šią idėją palaikė. Mindaugo manymu, dažniausiai krepšinio stovyklos yra rengiamos bendrai visų pozicijų žaidėjams ir galbūt kartais neužtenka laiko aprėpti visų kiekvienos žaidėjo pozicijos aspektų.

Krepšinio stovyklą organizuojanti „Vilniaus krepšinio akademija“ pažymi, kad stovyklos programa bus pritaikyta prie kiekvieno stovykloje dalyvausiančio aukštaūgio techninio ir fizinio parengtumo.

„Kiek teko susipažinti su stovyklos programa, šioje stovykloje bus gilinimąsi būtent į aukštaūgių darbo specifiką, mąstymą aikštelėje, metimo technikos koregavimą, kūno valdymo techniką. Tai nereiškia, kad vaikinai bus mokinami vien tik žaidimo po krepšiu, nes šiais laikais krepšininkai tampa vis universalesni“, –  teigė M. Kuzminskas.

Individualaus meistriškumo treniruotės vyks modernioje ir jaukioje Vilniaus „Radvilų“ gimnazijos sporto salėje. Pageidaujant, stovyklos dalyviams iš kitų miestų bus suteiktas apgyvendinimas ir maitinimas.

 

VIENOS PAMAINOS KAINA : 100 €    (Be maitinimo ir apgyvendinimo

Vilniaus krepšinio akademija

You may also like...